Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
Okulary korekcyjno - ochronne uvex
Okulary ochronne uvex
Strona główna1 » DOZOWNIKI DYSPENSERY PODAJNIKI UCHWYTY ŚCIENNE

DOZOWNIKI DYSPENSERY PODAJNIKI UCHWYTY ŚCIENNE


Dozowniki. Uchwyty. Podajniki. Dyspensery.alt

Dużo nazw na ten sam produkt: pojemnik ścienny przeznaczony na artykuły jednorazowe. Najczęściej są to rękawiczki jednorazowe, ale nierzadko także maseczki jednorazowe, czepki, obuwie ochronne foliowe, zarękawki, a także jednorazowe zatyczki do uszu. Producent wcześniej wymienionych zwykle dostarcza te artykuły jednorazowe w opakowaniu zbiorczym, np. woreczku foliowym czy kartoniku. Ale czy takie opakowanie jest wygodne, praktyczne i estetyczne dla pracowników lub użytkowników? Otóż na pewno nie!

Czym są uchwyty na rękawiczki jednorazowe? Jak wygląda dozownik na maseczki ochronne?

Produkujemy 2 rodzaje uchwytów ściennych na rękawiczki jednorazowe: wykonane ze stali nierdzewnej inox i przezroczystego akrylu. Uchwyty na rękawiczki jednorazowe wykonane z inox o grubości ścianki 1mm, obustronnie szlifowanej cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. Są wygodne, praktyczne, eleganckie. Uchwyty na rękawice jednorazowe z akrylu również mają swoich zwolenników. Często podkreślany jest aspekt estetyczny. Podajniki ścienne na rękawiczki jednorazowe (lateksowe, winylowe, nitrylowe itp) są wykonywane w wersji na 1 opakowanie, 3 opakowania lub 4 opakowania. alt
Dozownik na artykuły jednorazowe - maseczki, zatyczki, czepki, foliowe obuwie ochronne czy zarękawki - składają się z korpusu wykonanego ze stali nierdzewnej inox i dekla (zamykanie górne) oraz szybki wykonanej z akrylu z "okienkiem". Całość bardzo prosta w obsłudze, trwała, praktyczna, łatwa do utrzymania w czystości oraz wyjątkowo estetyczna. 

Zastosowanie - czyli gdzie i dla kogo dozowniki i uchwyty ścienne?

Szerokie zastosowanie dyspenserów i podajników rękawic oraz art. jednorazowych jest jedną z najważniejszych zalet. Przede wszystkim placówki medyczne i służba zdrowia, a więc gabinety lekarskie i stomatologiczne, laboratoria, szpitale. Następne na liście naszych klientow są salony kosmetyczne, fryzjerskie, spa, gabinety masażu. Dozowniki na artykuły jednorazowe doskonale sprawdzą się także w zakładach pracy, fabrykach, branży spożywczej, gastronomii itp.

Zalety podajników i dyspenserów ze stali nierdzewnej inox i aktylu.

Jest ich mnóstwo, a opowiadać o nich możemy godzinami (spróbujcie!). Ale do najważniejszych należa: 1. wysoka jakość wykonania (grubość materiału to 1mm, najlepszy surowiec), 2. trwałość (odporność na uszkodzenia, zarysowania i zniszczenia), 3. łatwy do utrzymania w czystości, 4. prosty sposób montażu i użytkowania, 5. możliwość logowania (atrakcyjna opcja szczególnie dla dystrybutorów), 6. elegancki, estetyczny wygląd (bez komentarza).

Zapraszamy do współpracy.
W przypadku pytań i zainteresowania współpracą prosimy o kontakt:
tel. +48 608 726 144
email: sklep@safeline.pl


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl