wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Nasz mały dozownik, pojemnik, dyspenser, uchwyt ścienny na maseczki ochronne. Hit czy kit?
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
1 minuta przerwy - Ankieta

W jaki dzień tygodnia myślisz już o nadchodzącym weekendzie?


Nasz mały dozownik, pojemnik, dyspenser, uchwyt ścienny na maseczki ochronne. Hit czy kit?

Data dodania: 06-12-2021 Wyświetleń: 1039
Wielu z was "przekazało nam swoje uwagi" dotyczące naszego standardowego dozownika o wysokości 517mm. Postanowiliśmy wsłuchać się w potrzeby naszych klientów, wyjść im na przeciw. Tak powstał dozownik ścienny na maseczki 392mm.


"Mało miejsca na duży dozownik", "Nie trzeba tyle maseczek", "Coś tańszego na maseczki".
Te argumenty miały ogromny wpływ na nasz nowy (?) produkt w ofercie: Dozownik dyspenser podajnik uchwyt ścienny na maseczki jednorazowe ochronne.

Poprzedni nasz uniwersalny dozownik ścienny ze stali nierdzewnej inox na maseczki miał (ma!) wysokość 517mm. Doskonale sprawdza się nadal jako dyspenser ścienny na czepki, obuwie foliowe, zarękawki, zatyczki ochronne do uszu i inne. Bardzo wiele sztuk sprzedaliśmy również jako uchwyt na maseczki. Połowa jednak klientów wracała z uwagami, że ok 33% jest niewykorzystane, i że można by skrócić itp.

Dozownik ścienny na maseczki stal nierdzewna inox o wysokości 392mm jest wygodniejszy i bardziej praktyczny. Mieści ok. xxx maseczek jednorazowych ochronnych.
Maski można układać "na stojąco" (preferujemy ten sposób) jak i "na leżąco". Ma to związek z dezynfekcją i higieną.
Tłumaczymy po kolei: gdy maseczki jednorazowe są umieszczone "stojąc" użytkownik pobiera tylko jedną maskę przez okienko w akrylu, mając de facto zablokowany dostęp do pozostałych maseczek. Jak np. w oryginalnych pudełkach.
Gdy maseczki "leżą" na płasko, użytkownik powinien zdezynfekować dłonie przed pobraniem maseczki ochronnej. 
Zarówno sposób pierwszy jak i drugi ułożenia maseczek ma swoje wady i zalety. Decyzja należy do klientów. 

Obydwa dozowniki - ten o wysokości 517mm jak i 392mm są popularne. Przy dużym natężeniu użytkowania, braku czasu i ludzi do ciągłego uzupełniania - doskonale sprawdzi się dozownik ścienny 517mm. W pozostałych przypadkach polecamy niższy model.  

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu