Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Okulary korekcyjno-ochronne uvex

Okulary korekcyjno-ochronne uvexZamówienie okularów korekcyjno-ochronnych uvex

Wyświetleń: 1417
"Jak zamówić ochronne okulary korekcyjne z uvex?"
"Potrzebuję okulary korekcyjne w pracy. Jak mogę je zakupić?"
"Ile kosztują okulary ochronne uvex z korekcją?"
"Co jest potrzebne, aby kupić okulary korekcyjne ochronne?"

Jeśli Państwa pytanie brzmi podobnie, to w tym miejscu znajdują się wszystkie odpowiedzi.
Przeczytaj całość

Certyfikaty i oznaczenia okularów korekcyjno-ochronnych uvex

Wyświetleń: 729
Zgodnie z wymaganiami, oprawki oraz soczewki korekcyjnych okularów ochronnych muszą posiadać trwałe oznaczenie EN 166. Jakie są podstawowe wymagania zgodne z normą EN 166? Jak wyglądają oznakowania soczewek i oprawek zgodne z normą EN 166? Na te i inne pytania odpowiedź znajdą Państwo poniżej.
Przeczytaj całość

FAQ okulary korekcyjno-ochronne uvex

Wyświetleń: 800
Odbieramy od Państwa mnóstwo telefonów i otrzymujemy wiele emaili z pytaniami dotyczącymi korekcyjnych okularów ochronnych uvex. Zgromadziliśmy tutaj te najważniejsze i najczęściej powtarzające się. Mamy nadzieję, ze znajdą Państwo odpowiedzi i rozwieją przynajmniej część watpliwości.
Przeczytaj całość

Okulary uvex i-3 add z wbudowaną korekcją do bliży

Wyświetleń: 783
Okulary ochronne uvex i-3 add posiadają niewidoczną wbudowaną korekcję dioptri do bliży. Dzięki temu oczy mniej się męczą, np. podczas czytania. Soczewki optyczne zaprojektowane przez OptiSwiss, opatentowane przez uvex. Czy może być lepsza gwarancja ochrony oraz optymalnego komfortu? 
Przeczytaj całość

Ramki okularów uvex korekcyjno-ochronnych

Wyświetleń: 887
Propozycja ramek, opraw okularów korekcyjno-ochronne uvex jest bardzo różnorodna. Składa się z kolekcji podstawowych oprawek plastikowych, modeli specjalnych, oprawek metalowych, tytanowych, bezramkowych RX oraz uvex RX sp. Te ostatnie są najpopularniejsze wśród klientów z uwagi na ciekawy, sportowy styl. 
Przeczytaj całość

Cennik okularów uvex korekcyjno - ochronnych

Wyświetleń: 1962
Cennik korekcyjnych okularów ochronnych zaczyna się od 245 zł netto*. W tej cenie można dokonać zakupu kompletnych okularów uvex z soczewkami z PC. Rzadko jednak na tej kwocie się kończy. Klienci wybierają lepsze ramki uvex, opcje dodatkowe, np. antyrefleks i inne. Ile więc kosztują okulary?
Przeczytaj całość

PC, HG, CR-39, TRIVEX - rodzaje soczewek uvex

Wyświetleń: 1147
PC, HG czy TRIVEX brzmią niezwykle obco dla klienta. Zależy nam jednak, aby klient był zadowolony z zakupu i świadomy jakości produktu, który chroni jego wzrok. Wyjaśniamy więc skróty i przedstawiamy opis soczewek stosowanych w korekcyjnych okularach ochronnych uvex.
Przeczytaj całość

Jak samodzielnie zmierzyć rozstaw źrenic PD?

Wyświetleń: 1064
Rozstaw źrenic powinien zostać zmierzony przez lekarza podczas badania i być zapisany na recepcie okularowej. Jeśli jednak nie podano wartości PD (Pupillary Distance) - ostatnia rubryka na recepcie - można zmierzyć tą odległość samodzielnie, używając do tego celu linijki.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl