Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Okulary korekcyjno-ochronne uvex2 » Ramki okularów uvex korekcyjno-ochronnych

Ramki okularów uvex korekcyjno-ochronnych

Wyświetleń: 917
Propozycja ramek, opraw okularów korekcyjno-ochronne uvex jest bardzo różnorodna. Składa się z kolekcji podstawowych oprawek plastikowych, modeli specjalnych, oprawek metalowych, tytanowych, bezramkowych RX oraz uvex RX sp. Te ostatnie są najpopularniejsze wśród klientów z uwagi na ciekawy, sportowy styl. 


altKolekcja podstawowa oprawek plastikowych korekcyjnych okularów ochronnych zawiera kilkanaście wzorów ramek. Charakteryzują się one wyjątkowym komfortem użytkowania, uzyskanym dzięki prostej i lekkiej oprawce. W większości plastikowych oprawek osłony boczne oraz ochrona górnej krawędzi zostały wbudowane w oprawkę. Wszystkie modele wyróżnia uniwersalna, stonowana kolorystyka i prosta linia. 
Plastikowe oprawki uvex zawierają także kolekcję uvex RX 5505 family oraz tzw. "zerówki" uvex 5505 plan PC SAR.
Więcej informacji: plastikowe oprawki korekcyjnych okularów ochronnych uvex


Oprawki metalowe okularów korekcyjno-ochronnych uvex cieszą się uznaniem wśród użytkowników z uwagi na modną linię, cienki profil ramek, regulowany mostek o anatomicznym kształcie oraz przezroczyste osłony boczne. Wyglądem przypominają tradycyjne okulary korekcyjne. Osiem ciekawych wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór ramek metalowych wymaga dopłaty w wysokości 85 zł netto (104,55 zł brutto z vat). Jeśli jesteście Państwo zainteresowani: metalowe oprawki okularów korekcyjno - ochronnych uvex

Tytan to wysokiej jakości materiał stosowany w przemyśle aeronautycznym i medycznym. W oprawkach okularowych stosowany jest od 1983 roku. 
Tytan jest odporny na korozję i nie wywołuje reakcji alergicznych. Dzięki gęstości wynoszącej 4,5g/cm3 tytan jest praktycznie o połowę lżejszy niż stal nierdzewna. Tytanowe oprawki uvex RX ti to wysoka stabilność, lekkość oraz doskonały komfort użytkowania. Klienci mają do wyboru 3 wzory: uvex RX ti 5900, uvex RX ti 5901 oraz uvex RX ti 5902. Zapraszamy: tytanowe oprawki korekcyjnych okularów ochronnych uvex

alt
Uvex RX gravity zero to bezramkowe korekcyjne okulary ochronne uvex. Okulary bezramkowe są bardzo popularnym rozwiązaniem w zastosowaniach prywatnych. Wyróżniają się lekkością i nieograniczonym polem widzenia. Kolekcja uvex RX gravity zero została opracowana z uwzględnieniem tych cech. 
Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów na oprawki i soczewki udało się stworzyć uvex bezramkowe okulary, które spełniają normy w zakresie przemysłowej ochrony oczu.
Kolekcja uvex RX gravity zero robi wrażenie dzięki lekkości, nieograniczonemu polu widzenia i dużej wytrzymałości mechanicznej. 
W przypadku bezramkowych okularów korekcyjnych uvex rekomenduje się stosowanie soczewek Trivex. Jak wyglądają wzory? Bezramkowe korekcyjne okulary ochronne uvex


Uvex RX sp reklamuje się hasłem: "Styl życia w pracy". I jest to doskonałe podsumowanie całej kolekcji uvex.
Sportowy design i atrakcyjna kombinacja kolorów sprawiają, iż atmosfera w pracy staje się przyjemniejsza. 
Wszystkie funkcje ochronne zostały wbudowane w oprawkę, dzięki czemu oddzielna osłona boczna nie jest konieczna w przeciwieństwie do konwencjonalnych okularów ochronnych. Maksimum ochrony zapewniają szerokie zauszniki, specjalny kształt soczewek (uvex anatomic sport) oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów.
Każdy model jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Na uwagę zasługuje jednak uvex RX sp 5512. Istnieje możliwość dokonania zakupu zestawu uvex tight-fit-kit. Składa się on z szerokiej, wygodnej gumki i uszczelki. Gumka zastępuje tradycyjne, plastikowe zauszniki i jest wymienna. W przypadku prac na wysokości lub konieczności zapewnienia jeszcze lepszego dopasowania - użytkownik w prosty sposób montuje gumkę do oprawki i/lub uszczelkę, do etui chowając plastikowe zauszniki. Po zakończeniu prac - odpina gumkę, wpinając twarde zauszniki. Koszt zestawu uvex tight-fit-kit to ok. 47 zł. Korekcyjne okulary ochronne uvex RX sp o sportowym wyglądzie - sprawdź wyjątkową kolorystykę!

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
  • email: korekcja@safeline.pl
  • tel. 608 726 144

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl